Aranżacje disco polo

Tal3s music studio oferuje profesjonalne przygotowanie aranżacji do muzyki z nurtu disco polo. Wieloletnie doświadczenie, wysokiej klasy sprzęt muzyczny oraz własne studio, pozwalają nam tworzyć aranżacje disco polo które są ponadczasowe, a przede wszystkim łatwo wpadają w ucho. Wykonujemy aranżacje disco polo zarówno dla nowo powstających zespołów, jak również dla znanych zespołów z wieloletnim doświadczeniem na scenie muzycznej. Gorąco zachęcamy do przejrzenia naszego portfolio oraz zapoznania się z kompletną ofertą.

Wykonując aranżację możemy zaoferować kompleksową obsługę. Nie tylko wykonamy aranżację do Twojej piosenki, ale również możemy nagrać vocale, a także zmiksować i zmasterować piosenkę na gotowo. Posiadamy bogate doświadczenie muzyczne, dzięki czemu nie będzie problemu nawet z chórkami, które zwykle sprawiają problemy.

Nasi klienci

Aranżacje disco polo dla kabaretów

Aranżacje disco polo dla kabaretów to również dziedzina w której świetnie się odnajdujemy. Uwielbiamy ten klimat, który panuje podczas tworzenia zabawnych mixów, które później podbijają świat. Możemy się poszczycić wykonaniem aranżacji do piosenki „Wieśka Tico” którą słyszał prawdopodobnie każdy Polak. Aranżacje muzyczne w kabaretach są coraz bardziej popularne, dlatego – gorąco zapraszamy, stwórzmy coś wspólnie.

Nasze aranżacje znajdziesz poniżej