Studio Tal3s przede wszystkim oferuje profesjonalne usługi. Na scenie muzycznej naszą obecność podkreślamy od wielu lat realizując produkcje na wysokim poziomie. Stałe inwestycje w sprzęt oraz doskonalenie swoich umiejętności sprawia iż nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Muzyka to nasza pasja, coś czym chcemy dzielić się z całym światem. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nagramy Twój Audiobook

Jedni wolą książki czytać inni ich słuchają, my je nagrywamy. Możemy nagrać audiobook również dla Ciebie. W naszej bazie znajdziesz kilka ciekawych głosów, które wręcz czekają by przeczytać jakąś książkę. Dodatkowo zadbamy również o to by samo nagranie było wysokiej jakości. Poszukujesz niestandardowych rozwiązań, lub być może masz własny ciekawy pomysł, który chciałbyś zrealizować względem swojego audiobooka – skontaktuj się z nami. Terminowość oraz profesjonalny sprzęt, to jedynie słodkie dodatki do naszej usługi lektorskiej. Koniecznie sprawdź bank głosów, które chętnie zostaną Twoim lektorem.

Jingiel

Pragniesz mieć profesjonalną reklamę radiową ? A może potrzebujesz odpowiedniej ścieżki dźwiękowej do użycia w reklamie TV ? Skrupulatnie przejrzymy się Twojej firmie i wraz z zespołem specjalistów przygotujemy profesjonalną reklamę. U nas możesz liczyć na kompleksową realizację, od przygotowania odpowiedniego scenariusza przez profesjonalne nagranie, na koniec dostaniesz metryczkę dzięki której radiostacja wyemituje Twoje nagranie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio.

Intro

Internet coraz bardziej się rozwija, wraz z nim liczne kanały na youtube czy internetowe radiostacje. Zadbaj o to by posiadać nie tylko ciekawe intro wizualne, ale również muzyczne. Pokaż nam swój pomysł, a my przygotujemy coś, co na długo pozostanie w pamięci Twoich widzów. Zachęcamy też do zapoznania się z naszymi wcześniejszymi realizacjami.

reMix

Wykonanie remixu utworu to jedno z naszych ulubionych zajęć. Wystarczy iż dostarczysz nam vocal, oraz określisz w jakim klimacie ma być nowy utwór, my zajmiemy się resztą. W dziale music znajdziesz utwory które już zostały przez nas zremixowane.

Oprawa muzyczna

Piosenka, linia melodyczna do filmu czy prezentacji. Tal3s studio podejmuje wyzwanie. Niezależnie czy potrzebujesz samej piosenki czy też całej oprawy Twojego projektu potrzebować będziemy konkretnych wytycznych by zrealizować taki projekt. Realizując takie zlecenie nasza muzyka przekaże dokładnie takie emocje jakie sobie życzysz. Odpowiednia oprawa muzyczna nie tylko nada profesjonalizmu dla Twoich prezentacji, ale przede wszystkim wprowadzi odbiorcę w odpowiedni klimat. W przypadku piosenek żaden gatunek muzyczny nie jest nam straszny – określ czego potrzebujesz, a my stworzymy to dla Ciebie !