About me

Muzyka – nie jest tylko jakąś dziedziną. Nie jest nurtem czy modą. Muzyka otacza mnie każdego dnia, ja otaczam muzykę. Muzyka jest we mnie, ja jestem w muzyce. Przez wiele lat szlifowałem swoje umiejętności zarówno te miękkie jak obróbka dźwięku jak i te twarde w postaci gry na instrumentach. Od wielu lat z powodzeniem tworzę dla was, a moje produkcje spotykają się z coraz większym uznaniem.

Tal3s Studio

To wysokiej jakości sprzęt na którym pracujemy każdego dnia. Akustycznie idealne, przystosowane do nagrań pomieszczenia, zespół specjalistów, który z przyjemnością realizuje nawet najbardziej wymagające zadania, oraz pasja którą każdy z nas w sobie ma. Tylko tyle i aż tyle wystarczy by tworzyć piękne rzeczy. Zapoznaj się z naszym portfolio i oceń sam !

Muzyka to ludzie

Muzyka to pasja która łączy bardzo wiele specyficznych środowisk, znamy wszystkie doskonale. W każdym z tych środowisk są jednak wspaniali ludzie, z którymi uwielbiamy tworzyć nowe projekty. To właśnie ludzie sprawiają, że praca zamienia się w zabawę którą wykonujemy z przyjemnością. Muzyka to również ludzie dla których tworzymy. Dziękujemy że jesteście z nami !